Przygotowania do sezonu

Od wczoraj Błyskawica Łuczyce rozpoczęła oficjalne przygotowania do nowego sezonu. Trenujemy na hali w poniedziałki i czwartki od następnego tygodnia w poniedziałki bez zmian a czwartki od 16:30 do 18:00 i raz w tygodniu na świeżym powietrzu jak pogoda pozwoli. W treningach nie biorą udziału Paweł Szymański i Dominik Gołębiowski z powodu kontuzji. Nasza Drużyna ma do rozegrania 8 sparingów, pierwszy sparing rozegramy 23.01.2016r. z LKS Ujkowice na stadionie w Ujkowicach godzina jest do ustalenia. Do drużyny przybyło 6 nowych zawodników, ogólnie jest 20. Nazwiska nowych zawodników zostaną podane w późniejszym czasie, gdyż na razie trwają rozmowy. Mateusz Turczyński trenuje z naszą drużyną i na 100% dołączy do klubu, wcześniej grał w Artmax Pikulice.

Powiązana galeria: